Plokšti stogai dažniausiai naudojami pramonėje statyboje, tačiau tai taip pat yra ir šiuolaikinės, modernios stogo konstrukcijos individualių namų bruožas. Tokie stogai pastatams suteikia šiuolaikinę ir išskirtinę išvaizdą. Tokio tipo stogai nesumažina pastato vidaus erdvės, tad plokščiojo stogo dėka galima išnaudoti visą palėpės erdvę.
Šlaitiniai  stogai dėl daugybės savo techninių  privalumų nukonkuruoja plokščius stogus. Vieniems šlaitiniai stogai  labiau patinka dėl estetinės išvaizdos, kitiems – dėl pranykstančios nesandarumo rizikos.
Nepriklausomai nuo stogo konstrukcijos, tipo ar jo nuolydžio, stogas yra svarbiausia pastato atitvarinė dalis, turinti didelę įtaką pastato visuminiams šilumos nuostoliams bei energijos vartojimo efektyvumui. Sumažinus šilumos nuostolius per stogo konstrukciją suvartojama mažiau energijos viso namo šildymui arba vėsinimui.
Mūsų specialistai padės Jums teisingai pasirinkti stogo dangą atsižvelgiant į pastato tipą, techninius reikalavimus, architektūrinį sprendimą, ilgaamžiškumą ir pan.